Odkurzacze centralne firmy CYCLO VAC

Centralne odkurzacze oferowane przez naszą firmę charakteryzują się najlepszymi parametrami na rynku. To synonim nowoczesności, oszczędności energii oraz czasu. Odkurzacz centralny montowany jest na stałe w jednym miejscu, dzięki temu można zastosować mocniejsze silniki i turbiny niż ma to miejsce w tradycyjnych przenośnych jednostkach.

Odkurzacz centralny pomoże sprawnie i szybko wysprzątać dom, firmę czy też inny obiekt. Jego obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna, dzięki czemu centralne odkurzanie stanie się czystą przyjemnością.
Zasada działania systemu centralnego odkurzacza: Gniazda rozlokowane w newralgicznych punktach Twojego domu połączone są systemem rur biegnących w ścianach i podłogach. Wszystkie gniazda ssące podłączone są do odkurzacza centralnego za pomocą nisko napięciowego przewodu, aby zapewnić, że odkurzacz włączy się za każdym razem w momencie kiedy włożysz końcówkę węża do gniazda ssącego, lub przesuniesz przycisk na rękojeści węża na pozycję "ON(włączony)".

Retraflex – System chowanego węża
Rewolucyjne gniazdo ssące ze zintegrowanym systemem chowanego węża Retraflex pozwala Ci użyć w danym momencie tylko tyle węża, ile potrzebujesz do posprzątania zabrudzeń. Nie mniej, nie więcej. Po zakończonym sprzątaniu wąż sam schowa się do instalacji ssącej umieszczonej w ścianach i podłogach Twojego domu tylko za pomocą siły ssącej wytworzonej przez odkurzacz centralny - bez dodatkowych mechanicznych zwijaków, sprężyn, czy elektrycznych systemów zwijających. Zapewnia to niezawodne działanie przez długie lata!
Montaż systemu chowanego węża Retraflex może być dokonana w trakcie budowy nowego budynku czy też w już istniejącym domu.